Doğa ve konforun mükemmel uyumu…

Bolu, Köroğlu Dağları’nın zirvesinde 2200 metre rakımda yer alan Golden Key Kartalkaya, çam ağaçlarıyla bezeli karlı yamaçları, temiz havası ve huzur veren ortamı ile kayakseverlere, spor, eğlence ve dinlenmenin birleştiği, bedenen ve ruhen zindelik kazandıran unutulmaz bir tatil vaad ediyor.   

Tamamı orman ve pist manzaralı, her türlü konforu içeren  farklı büyüklükteki 43 özel odası bulunan Golden Key Kartalkaya’nın ödüllü mimari tasarımı  Lea Invent Architecture tarafından gerçekleştirilmiştir. Özgün klasik yayla evi mimarisinden esinlenerek  tasarlanan Golden Key Kartalkaya’nın iç mimarisi misafirlerine kış manzaralarıyla iç içe, sıcak, konforlu ve modern bir atmosfer sunuyor.  

25 yıllık butik otel tecrübesiyle, doğanın ihtişamını merkeze alan ve  bunu kişiye özel hizmet anlayışıyla maksimum konfora dönüştüren Golden Key servis felsefesi ile işletilen Golden Key Kartalkaya’da kendinizi evinizde hissederken bembeyaz karlı günün ve gecenin tadını çıkarmakta özgürsünüz…

Golden Key Kartalkaya
Golden Key Kartalkaya
Golden Key Kartalkaya

Kartalkaya’nın tüm pistlerinde sınırsız kullanım...

Golden Key Kartalkaya’da konaklayan misafirler dağdaki her pistten yararlanarak kış sporlarının keyfini doyasıya çıkarabilmektedir.

Lobi ve bar bölümünün sıcak ve samimi ortamı, aileler ve çocuklar için huzurlu ve özel anlar için ev sahipliği yapıyor. Kayak ve kış sporları, fitness salonu, kapalı havuz, Spa, özel etkinlikler yada şömine başında keyifli bir sohbet.. Golden Key Kartalkaya’da herkes dilediğince mutlu bir tatil geçirecek..