Golden Key Kartalkaya Ailesi olarak önceliğimiz siz misafirlerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı. Bu anlayışla Turizm Bakanlığının önlemlerinin yanında, sizlere daha güvenilir şekilde hizmet vermek için, ek önlemlerimizi de alarak çalışmalarımızı tamamladık. 

Şimdiden keyifli tatiller…

 1. Tüm personelimiz TUROB ve profesyonel eğitmenlerden COVID-19‘a özel hijyen eğitimlerini almıştır. Turizm Bakanlığı tarafından verilen Güvenli Turizm Sertifikası otel açılışı ile birlikte uygulanmaya başlayacaktır. 
 2. Kızıl ötesi derece ile otel girişlerinde personelimizin ve misafirlerimizin vücut ısısının ölçümü yapılmaktadır.
 3. Otel girişine dezenfektan paspası ve isteyen misafirlerimiz için hijyen kiti bulundurulmaktadır.
 4. Giriş ve çıkış sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde yapılmaktadır. Resepsiyon deskimizde bu amaçla ayrıca bariyer oluşturulmuştur.
 5. Tüm misafirlerimizin ve çalışanlarımızın düzenli HES kodu sorgulaması yapılmaktadır.  
 6. Otelin tüm genel alanlarında özel dezenfeksiyon istasyonları kurulmuş ve sosyal mesafe göstergeleri yerleştirilmiştir.
 7. Otel içerisinde özel karantina bölgesi oluşturulmuştur.
 8. Odalarımız temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve rutin ozonlama işlemine tabi tutulmaktadır.
 9. Oda temizliğinde kat hizmetleri takımımız maske, eldiven, bone ve galoş kullanarak hijyen kuralları içerisinde temizlik yapılmaktadır.
 10. Odalara misafire özel hijyen ürünleri konulmaktadır.
 11. Çarşaf, havlu vb. tüm tekstil ürünleri yüksek derecede yıkanmaktadır.
 12. 7/24 sağlık hizmetleri için Bolu’da tam teşekküllü özel bir hastane ile iş birliği anlaşması imzalanmıştır.
 13. Otelimizde 7/24 sağlık ekibi bulunmaktadır.
 14. Çıkış sonrası, odaların derin temizliği, ardından sterilizasyonu yapılıp havalandırması yapılmaktadır.
 15. Restoranda masalar arası, kayak odasında oturma alanları arası, gibi genel mekanlarda sosyal mesafe korunarak, mekân içi mesafe göstergeleri yerleştirilmiştir.
 16. Servis araçlarımız sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak organize edilmiş olup, her seferinden sonra dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır.
 17. Spa ve havuz servisimiz Bakanlık’tan gelecek yeni bir yönetmeliğe kadar COVID-19 güvenliği gerekçesi ile kapalı kalacaktır.
 18. Kayak odası malzemeleri için özel dezenfeksiyon politikası uygulanmaktadır.
 19. Çocuk oyun odası COVID-19 nedeni ile kapalıdır. 
 20. Covid-19 önlemleri ve sosyal mesafe alanını, koruma kuralları kapsamında; otelimize erken giriş ve çıkış, yapacak olan misafirlerimiz, ancak otelin lobi alanında hizmet alabileceklerdir.